Wróżba od tarota: Wisielec położenie normalne


Wróżba od tarota: Koło Fortuny położenie normalne

Szczęście Ci sprzyja w każdej sferze życia. Jeśli chodzi o finanse, sprawa jest prosta- wskutek zbiegu okoliczności poznasz osobę, która pomoże Ci poprawić sytuację finansową. Stanie się to już w najbliższym czasie. Także w innych dziedzinach będziesz mogła liczyć na farta, poukładasz wiele spraw którymi się martwisz. Musisz jednak pamiętać, aby nie zachłysnąć się tym szczęściem. Niestety nie będzie ono trwało wiecznie. Po okresie sprzyjającym może nadejść czas posuchy i problemów, zachowaj w sobie pokorę, aby być na ten czas przygotowana.

Wróżba od tarota: Wisielec położenie normalne

Czeka Cię mało przyjemny okres. W finansach najlepiej byłoby po prostu nie podejmować póki co większego ryzyka, tak więc nie zaczynaj nowych inwestycji. Na lepszy czas musisz jeszcze poczekać. Tak więc uzbrój się w cierpliwość, zaciśnij zęby, i staraj się jakoś przeczekać najbliższy okres. Im bardziej będziesz się frustrować obecną sytuacją tym gorzej dla Ciebie, ponieważ i tak nie jesteś w stanie zmienić losu.

Wróżba od tarota: Moc – położenie normalne

Karta oznacza, że Twe powodzenie w finansach zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Tak więc jeśli będziesz starała się zarobić pieniądze, odpowiednio pracowała, wtedy na pewno uda Ci się poprawić swą sytuację. Bądź więc konsekwentna i wytrwała w poszukiwaniu swego szczęścia, a na pewno je znajdziesz. Jeśli jednak zamiast działać, skupisz się na narzekaniu, wtedy nie licz na pozytywne zmiany.

Wróżba od tarota: śmierć- położenie normalne

Ostatni czas nie był dla Ciebie najlepszy. Również w finansach nie układa się po Twojej myśli. Jednak najważniejsze jest to, że potrafisz wyciągać odpowiednie wnioski z poprzednich doświadczeń. Już dorosłaś do tego, by zarabiać naprawdę konkretne pieniądze. Najpierw musisz jednak rozliczyć się z przeszłością, przeanalizuj sytuację w których nie udało Ci się zarobić tyle ile się spodziewałaś, wyciągnij wnioski, dzięki temu będziesz miała świeższy umysł.

Wróżba od tarota: umiarkowanie położenie normalne

Czeka Cię miły okres jeśli chodzi o finanse. http://instytutezoteryki.pl/ Wskutek ciężkiej pracy, a także pozytywnego zbiegu okoliczności zaczniesz zarabiać tyle, ile od siebie wymagasz. Tak więc, Twe życie dzięki temu stanie się udane, jednak pamiętaj, aby nie zachłysnąć się tą zmianą. Jeśli staniesz się z tego powodu zarozumiała w stosunku do innych ludzi, czar może szybko prysnąć. Bądź wciąż miła i serdeczna, a zobaczysz, że za szczęściem w finansach pójdą także kolejne sukcesy.

Wróżba od tarota: Diabeł położenie normalne

Cały czas popełniasz te same błędy, nie wyciągasz wniosków z poprzednich przeżyć. Ponadto Twe intencje również nie były zawsze szczere, nie zdajesz sobie być może z tego sprawy, ale są pewne osoby, które mają do Ciebie pretensje o pewne sytuacje z przeszłości.

Informacje

Dodany: 2017-11-08
Kategoria: Tarot

Tagi dla artykułu

profesjonalna wróżka, wróżba z daty urodzenia, znaki zodiaku